Главная » Статьи » Рекламные Статьи » 2019 » Каски для скалолазанья

Каски для альпінізму та скелелазіння
Гори манять, по них хочеться ходити, бігати, залазити в недоступні для інших місця, розвідувати дикі простори та підкорювати вершини. І найкраще те, що немає ні кінця ні краю цим можливостям побачити щось зовсім нове. Виникають все нові цілі, які складніші з кожним разом та потребують все більшого захисту, щоб насолоджуватись краєвидами та підкоренням стихій з максимальною безпекою.


Отож, поговоримо про каски для альпінізму та скелелазіння від Terra Incognita на https://terraincognita.com.ua/ckelelazinnya/ckelelazne-sporyadzhennya/kaski/, адже це невід’ємний аксесуар в цих видах дозвілля. Як то кажуть, неважливо якої фірми в вас штани, якщо залишитесь без голови. Ну і правильно підібрана каска таки часто рятує від небажаних травм, а то і летальних випадків. Ключове тут «правильно підібрана», адже багато факторів впливають на ефективність обраного елементу спорядження. Наприклад, середній термін придатності – біля 10 років, проте якщо каска використовується часто, то цей показник можна сміливо ділити надвоє.


Ні в якому разі не використовуйте велосипедні каски, дитячі або для інших видів спорту, адже вони не пройшли перевірку і можуть не надати потрібного захисту у альпінізмі чи скелелазінні. Обирайте модель, яка щільно прилягає до голови, але не здавлює її, бо при довготривалому використанні будь яка незручність стане дратувати та заважати сконцентруватись на вдалому проходженні маршруту, для цього потрібно буде переміряти повно моделей, але ж це ваша безпека!

Та, яка вам потрібна, має захищати достатню площу голови і не повинна злітати чи сильно бовтатись навіть при розстібнутому ремінцеві на підборідді. Часто також на касках встановлюють регулювальне колесо, що допомагає дещо змінювати розмір обідка.


Умовно захисні каски можна поділити на дві групи: із полегшеного ABS-пластику (більш довговічні, але важчі) або виготовлені із полістирола (навпаки, легші, проте служать менше). Зверніть увагу, чи є на самій касці додаткові кріплення для ліхтарів, захисне скло тощо, а корпус повинен прикривати скроневі та потиличну ділянки та мати вентиляційні отвори.


Зверніть увагу, що різні каски потребують різного догляду за ними, тож при виборі обов’язково радьтесь з професіоналами. Досвідчених продавців-консультантів, які і самі займаються різноманітними видами активного відпочинку та зможуть підібрати для вас найкраще спорядження шукайте в фірмових магазинах туристичного спорядження Terraincognita.com.ua за адресами:


  • м. Київ, вул. ГнатаХоткевича , 8
  • м. Львів, вул. Пекарська, 26
  • м. Одеса, вул. Ніжинська, 37


Або ж завітайте в інтернет магазин, де можна переглянути весь вибір касок для альпінізму та скелелазіння та інші товари за посиланням: www.terraincognita.com.ua та замовляйте товари в будь який куточок України з безкоштовною доставкою при замовленні від 500 грн. Для консультації з приводу вибору звертайтесь за номерами телефонів: +38 098 62 555 74, +38 093 62 555 74 чи пишіть на сторінку у Facebook та обирайте потрібне вам спорядження світових брендів, що буде відповідати індивідуальним потребам та порадує відмінною якістю.

Вдалих покупок та безпечного відпочинку!


Отзывы

Добавить комментарий

Поля отмеченные * обязательны. HTML тэги отключены.

Если не можете разобрать код, нажмите на него. Картинка будет заменена.